Дзяржаўная ўстанова адукацыi «Сярэдняя школа № 22 г.Вiцебска»

Аб школе Навiны школы Дошка аб’яў Наши достижения Адукацыйны працэс Платныя паслугi Канiкулы Цэнтр прававых ведаў АА "БРПА", АА "БРСМ" Прафсаюз Бацькоўскi ўнiверсiтэт Старонка псiхолага Прафарыентацыя page-therapist историко-культурное наследии белорусского народа Прадпрыемствы-шэфы Выпускнiку Гражданская оборона Апякунскi савет Пажарная бяспека Год культуры

Non scholae sed vitae discimus! - Не для школы, а для жыцця вучымся!

Гатоўнасць працаваць з усімі дзецьмі, адаптаўваўшы школу да іх магчымасцяў і запатрабаванняў, фарміруючы ў кожным з іх здаровую, адукаваную, камунікабельную, сацыяльна - адаптаваную  асобу.

Паважаныя наведвальнікі нашага сайта!

Вітаем Вас на школьным сайце, які створаны з мэтай азнаямлення яго наведвальнікаў з дзяржаўнай установай адукацыі "Сярэдняя школа №22 г. Віцебска".

На нашым сайце можна даведацца аб усім, чым жыве школа, парадавацца нашымі дасягненнямі і перамогамі, разам з дзецьмі пабываць на цікавых уроках, мерапрыемствах, а ў педагогаў даведацца апошнія педагагічныя ідэі і разам з імі наведаць педагагічныя саветы і нарады.

З году на год многае ў нашай школе змяняецца, але адно застаецца нязменным: школа па-ранейшаму існуе толькі для дзяцей і імкнецца даць дзецям і іх бацькам прастору дабрабыту, поспеху і бяспекі.

Наша школа - гэта вялікі, надзейны, цёплы дом, дзе ёсць праца і адпачынак, святы і будні, і самае галоўнае, - добрыя традыцыі.

Мы імкнёмся захаваць у нашых вучняў індывідуальнасць, выхаваць іх адукаванымі, упэўненымі ў сабе людзьмі, з пачуццём уласнага гонару, пачуццём павагі да акаляючых іх людзей і свету, разуменнем таго, што кожны з іх павінен не толькі ганарыцца сваёй Радзімай, але і быць гатовым да таго, што ў будучым ён сам сваімі справамі і ўчынкамі павінен будзе ўмацоўваць павагу ўсяго свету да сваёй краіны.

Мы ганарымся сваёй школай і сваімі вучнямі.

Мероприятия Вопрос-ответ Контактная информация Электронны зварот Карта сайта